Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2 3 4 5 6 ... 9   Dolů
 
Autor Téma: Práce v Otto (work force)  (Přečteno 855186 krát)
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« : Leden 11, 2011, 01:03:13 pm »

Zdravím. Všude slyším samé negativní věci na agenturu Otto czech ( work force). Jestli někdo je zrovna u nich v Holandsku, nebo už někdo skončil....Rád bych i něco jiného se dozvěděl než doposud. Chystám se tam do dvou týdnů a stále není nic moc pozitivního, ale pracovat musím a chci v zahraničí. Díky za jakékoliv zprávy:-) Mrknutí
« Poslední změna: Srpen 17, 2014, 09:39:28 am od Fijis » Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
Michala



Karma: 1
Příspěvků: 4


« Odpověď #1 : Leden 14, 2011, 07:46:12 pm »

Zdravim,firma Otto je ten nejvetsi podvod na lidi jaky muzou vymyslet jen Polaci,
poradne si rozmysli jestli chces tohle dobrodruzstvi absolvovat,
ubytovani hrozny, spina, samy ozraly polaci,pokoje po sesti spolecna kuchyn kde si uvari jen clovek ktery je ockovany na vsechny nemoci,koupelna kam kdyz vlezes bez bot tak ti uhnijou do rana nohy az u kolenou.
Prace tu neni stabilni muze se ti stat ze jdes v tydnu jen jednou do prace,jinak ses na baraku nekde v lese,jeden den ses v jedny firme dalsi v jine a tak si te prehazuji jak horky brambor jak zrovna potrebuji,kdyz uz mas stesti a udelas za mesic nejake hodiny tak ti nejake hodiny nezaplati a mas velky problem to z nich dostat,takze otto bych byt tebou vynechal,
jestli umis anglicky nebo nemecky tak bych zkusil jinou agenturu v Holandsku
Adecco,Manpower, Startline atd,je jich tu dost a jsou legalni a v pohode,
preju hodne stesti Petr
Zaznamenáno
manasinho



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Leden 17, 2011, 11:33:53 am »

já sem přes otto už rok v Holandsku a můžu mluvit pravý opak..jiné agentury mají třeba lepší přístup ale za 5euro fakt dělat nebudu..záleží na štěstí kde je člověk ubytováný někdě jsou jen 2lidi nebo 4 a můžeš být v Amsterdamu nebo Rotterdamu..nesmíš čekat koláče bez práce,ale vážit si práce a já sem otto vděčný vyřídí všechny dokumenty cestu do práce ubytování atd...Proto to je největší agentura v Evropě která si může dovolit zkupovat jiné agentury
Zaznamenáno
martinnn



Karma: 1
Příspěvků: 24



« Odpověď #3 : Leden 24, 2011, 11:02:17 am »

A ja by som este doplnil ze Adecco,Manpower alebo Startline alebo ine ag.su mozno ok ale tie zase neposkytuju ubytovanie.A to si myslim ze je najdolezitejsie...
Zaznamenáno
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #4 : Leden 26, 2011, 03:55:30 pm »

Tak se konečně povedlo a v pátek odjíždím do Holandska a to večer abych tam byl v sobotu odpoledne. Tak jsem zvědavý jaké to bude. pracovat budu nejspíš někde poblíž Amstrdamu na severu. Tak kdo tam je nebo se chystá tak se ozvěte, známý lidi se hodí v cizině.
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #5 : Únor 10, 2011, 10:05:49 pm »

Tak ja se mam skvele sem v Rotterdamu a praci mam a ubytovani skvele, staci se jen ozvat a vse je lepsi... Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
Simona84



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #6 : Únor 18, 2011, 06:46:01 pm »

Minimalne co sa Holandska tyka, tak obrazok o OTTO si mozete urobit sami zo skusenosti ludi tuto   Šok

Ak ste sa stretli s podobnymi problemami, dajte vediet na email v clanku.
« Poslední změna: Červen 30, 2016, 09:37:07 pm od David » Zaznamenáno
martinnn



Karma: 1
Příspěvků: 24



« Odpověď #7 : Únor 19, 2011, 06:55:09 pm »

V OTTO je chaos,bordel a poliaci...Mozno ten Fijis este nikde nebol a sumu aj take podmienky dobre ktore otto ponuka...ja neodporucam tuto agenturu
Zaznamenáno
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #8 : Únor 19, 2011, 10:31:52 pm »

Byl sem zahranici a to v Irsku.Tam sem bydlel na hostelu v jednom pokoji se 40 lidma...takze srovnavat muzu. Vy delal sem ta vic nez tady v Holandii,ale nestezuju si.....taky nerikam ze se tadydari kazdemu dobre,ale ja mam zatim stesti.
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
Simona84



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #9 : Duben 10, 2011, 06:50:38 pm »

OTTO , stále používaju systém

nezmyselného pokutovania a bývanie často nezodpovedá

sľubom!!!
« Poslední změna: Červen 30, 2016, 09:37:22 pm od David » Zaznamenáno
Simona84



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #10 : Duben 22, 2011, 07:23:59 pm »

...
« Poslední změna: Červen 30, 2016, 09:37:43 pm od David » Zaznamenáno
maroo



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #11 : Květen 03, 2011, 09:37:10 am »

hallo lidičkove za dva tydny jedu do holandu pres otto muže mi prosim nekdo napsat jak to funguje zatim čtu jenom negativa takže whats the reality??? Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno
rooman



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #12 : Květen 04, 2011, 08:42:26 pm »

zdar peoples,jedu teprv do olmíku s papírama ;)a pak snad holand,hej nevite jestli se platí neco dopredu v agency?
Zaznamenáno
Simona84



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #13 : Květen 18, 2011, 02:52:46 pm »

Veď vyskúšajte sami keď si nedáte povedať  Škleb

Ďalšia červená karta pre Otto v olomouci !

Potom hoši keď tak napíšte aj skusenosti a dojmi Úsměv držte sa ...
« Poslední změna: Červen 30, 2016, 09:37:52 pm od David » Zaznamenáno
gugga



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #14 : Červenec 21, 2011, 09:57:35 pm »

Do OTTO jsem se taky hlasil, ale pak mi to nedalo a proklepl jsem si ji a byl jsem v soku z tech referenci. Chvali ji jen par lidi ale jinak vetsina pise ze to je hnus. Bydleni nekde v byvalych kasarnach v Nemecku nekde v lese daleko od civilizace a pokud uz clovek jede do prace, tak treb 2h cesty tam a pak zas 2h zpet, to neni nic pro mne.

Ja jsem to zkousel uz v Anglii, ale o praci jsem tam moc nezavadil, predevsim diky horsi anglictine.
Da se v Holansku sehnat prace snadneji i pres horsi znalost jazyka?
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4 5 6 ... 9   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München