Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Scháním praci v Zittau,Bautzen a v jejím nejbližším okolí  (Přečteno 55851 krát)
Milwie



Karma: 0
Příspěvků: 5


« : Únor 19, 2017, 09:42:03 pm »

Scháním práci v Zittau,Bautzen nebo co nejbližším jejím okolí.Dělal jsem už v Německu zedničinu,ale mohu jít klidně do fabriky nebo něco jiného jít dělat jsem celkem manuálně zručný a fyzicky zdatný.Problém je u mě,že neumím skoro vůbec německy bohužel.Klidně bych byl ochotný za sehnání práce se finančně odměnit.
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #1 : Únor 22, 2017, 02:16:55 am »

Zkus se zeptat v informačních střediscích poblíž hranic, jestli nehledají někoho na zkrácený úvazek, kdo mluví česky - kdo by s turisty mluvil česky.
Ale pokud neumíš německy téměř vůbec, ptal bych se jen ve velkých městech, protože v městečkách bude v informačním středisku obvykle jen jeden zaměstnanec, který v tom kraji musí zvládnout nejméně tři jazyky: německy, polsky a česky.

Pak bych se ptal v úklidových službách daných měst, vodárnách, plynárnách, opravnách, ...
Zaznamenáno
Vlaďka Frýdová



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Březen 08, 2017, 08:59:50 pm »

Ahoj,tak jak jsi dopadl?Nabídnul ti někdo práci?Poradil? Také se zajímám o práci v Zittau jsem žena a ráda bych zkusila uklízečku,nebo do fabriky jako dělnice,operátor výroby a nevím jak se k tomu dostat s němčinou to je u mě špatně
Zaznamenáno
Milwie



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #3 : Březen 08, 2017, 09:09:45 pm »

No špatně zítra odjíždím až k Bonnu celkem z ruky,ale lepší než nic. Hněv
Zaznamenáno
Vlaďka Frýdová



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Březen 08, 2017, 09:19:25 pm »

Tak aspoň něco,co budeš dělat?Já opravdu pouze v Zittau mám to kousek od domova ;)jinak držím palce ať se daří
« Poslední změna: Březen 08, 2017, 09:20:47 pm od Vlaďka Frýdová » Zaznamenáno
Milwie



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #5 : Březen 08, 2017, 09:23:07 pm »

Na hotelu myčku nádobí Škleb,no a Zittau bych chtěl moc jsem od Liberce a do budoucna jsem plánoval se odstěhovat právě do Zittau.
Zaznamenáno
Vlaďka Frýdová



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #6 : Březen 08, 2017, 09:59:58 pm »

Začínat se nějak musí,třeba i umývat nádobí,kolik slibují a map to jako brigádu,nebo na hlavní pracovní poměr?Od zaměstnavatele,nebo agentura?
Zaznamenáno
Milwie



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #7 : Březen 08, 2017, 10:27:48 pm »

No už jsem dělal předtím v Německu v Gelsenkirchenu zedničinu přímo u zaměstnavatele a tohle taky přímo zaměstnavatel po agenturach moc netoužím.Mam to na HPP ubytování a strava zdarma + cca 1100 eur netto,časem snad více.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München