Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: strihy siat na barbinu - pre 4rocne dievcatko  (Přečteno 62275 krát)
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« : Září 20, 2016, 09:18:40 pm »

Rada bu som mojmu maleho slniecku usila pre jej barbinu saty. Mam s tym niekto skusenosti? Sili ste podla strihov ci len tak! Dik dopredu za vsetky rozumne odpovede k teme
« Poslední změna: Září 21, 2016, 03:26:54 pm od 88barbie » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Září 21, 2016, 07:47:00 am »

Úsměv Barbie šije na Barbie?
Já toho v životě moc neušil, ale podle Google v tom rozhodně nejsi sama: https://www.google.de/search?hl=de&q=barbie+kleid+naehen&btnG=Suche&meta=&gws_rd=ssl
tak hodně úspěchů!
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #2 : Září 21, 2016, 08:06:25 am »

To je fakt nemecke tema jak noha.

Kam az to tu dochazi........Smích
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #3 : Září 21, 2016, 08:26:35 am »

Jahoda -  Jahoda .

Kto mi poradí - ako vyrobiť bicykel pre škrečka.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #4 : Září 21, 2016, 09:28:57 am »

To je fakt nemecke tema jak noha.

Kam az to tu dochazi........Smích
A co je německé téma...posoudí Diddi? Je to diskuse pro lidi v Německu - samozřejmě z podstaty věci většinou k tématům, která se Německa týkají. Zároveň by to nebylo první téma, kde se probírá něco, co by bylo z Německa přenositelné i jinam a nemyslím si, že by se někdo zcela vážně pozastavoval nad tím, že s málo německými tématy má tazatel jít k šípku.
Možná potřebuješ ještě delší pauzu...
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #5 : Září 21, 2016, 10:18:20 am »

To je fakt nemecke tema jak noha.

Kam az to tu dochazi........Smích
A co je německé téma...posoudí Diddi? Je to diskuse pro lidi v Německu - samozřejmě z podstaty věci většinou k tématům, která se Německa týkají. Zároveň by to nebylo první téma, kde se probírá něco, co by bylo z Německa přenositelné i jinam a nemyslím si, že by se někdo zcela vážně pozastavoval nad tím, že s málo německými tématy má tazatel jít k šípku.
Možná potřebuješ ještě delší pauzu...



Ale no tak, Kleeno. My oba dobre vime, kdo tu cas od casu tapetuje uplne nesmyslnymi dotazy, ktere tu opravdu nemaji co delat. Ale ja vim, do tve  soucasne "politiky", to ted nezapada, abys to ohodnotil, jak by zdravy rozum napovidal.
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #6 : Září 21, 2016, 03:26:14 pm »

Úsměv Barbie šije na Barbie?
Já toho v životě moc neušil, ale podle Google v tom rozhodně nejsi sama: https://www.google.de/search?hl=de&q=barbie+kleid+naehen&btnG=Suche&meta=&gws_rd=ssl
tak hodně úspěchů!

tak veru, velka Barbie chce šiť na malu malicku barbinku Mrknutí
dakujem za odpoved, kleena

k ostatnym prispevkom sa radsej nevyjadrujem, neprisla som sa sem hadat
« Poslední změna: Září 21, 2016, 03:29:28 pm od 88barbie » Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #7 : Září 23, 2016, 11:08:37 pm »

To je fakt nemecke tema jak noha.

Kam az to tu dochazi........Smích

Je to v podsložce "Rodina", tak o co jde ?
Potřebuješ si jen bohapustě rýpnout ? Proč to děláš ? Z neuspokojení ? Jakého ? Zamysli se nad sebou, rozeber se, a naprav se.
Pak tu nebudeš obtěžovat rýpanci.
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #8 : Září 23, 2016, 11:20:58 pm »

Podivej se, Lenke, abych te potesila, a  ze je dneska konecne ta sobota, nasypu si popel na hlavu a priznam dobrovolne, ze jsem prehledla to podtema rodina.
Ovsem stale si myslim, ze je to ponekud "daneben", sem cpat takoveto dotazy, zvlaste po zkusenostech s jinymi podobnymi dotazy teto konkretni tazajici se,ale kdyz vas to bavi, tak prosim. Proti gustu zadny disputat.  Mrknutí

Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #9 : Září 24, 2016, 04:39:20 pm »

Ohne wenn und aber, hlávko !   Škleb

Ale lepšíš se. Těšíš mne.   Úsměv

Jahoda to také nemá jednoduché. Má malé mládě ( pokud jsem to z jejího příspěvku pochopil správně ), Mengele_ové ( práškaři ) si s ní házejí jako s míčem, ...
ale přesto to nevzdává, a snaží se něco smysluplného dělat.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München