Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: lezení  (Přečteno 106242 krát)
Jakub
Host
« : Březen 16, 2007, 08:00:00 am »

dotaz na adresu běžců a ostatních sportuchtivců: neví náhodou někdo, zdali je v luxu lezecká či boulder stěna?
Zaznamenáno
Dana1
Host
« Odpověď #1 : Duben 03, 2007, 08:00:00 am »

Ahoj,
jedna stena je v Limpertsbergu v hale, avenue Victor Hugo, naproti kostelu. Pak je mozne jeste zajit k auberge de jeunesse, kde hned naproti na viaduktu jsou ctyri lezecke trasy, sice venkovni, ale kryto obloukem mostu.
Zaznamenáno
maro
Host
« Odpověď #2 : Duben 20, 2007, 08:00:00 am »

Cafte vsetci, boli ste uz niekto liezt tu:
http://www.climbing.lu/berdorf/berdorf.html

slovakvluxu Úsměv
maro
Zaznamenáno
Jakub
Host
« Odpověď #3 : Duben 21, 2007, 08:00:00 am »

díky za vsechny informace. berdorf vypada pekne. budu v luxu az od zacatku cervna, tak zatim jen na dalku obhlizim teren a nenapadne zjistuju, jestli tam nekdo leze. vypada to, ze jo, coz je dobre.
Zaznamenáno
maro
Host
« Odpověď #4 : Duben 21, 2007, 08:00:00 am »

Dnes som to bol omrknut, je to cca 30 km od Luxu a vyzera to tam pekne. Je to "pisek". Ked tak, ozvi sa ked prides. Pripadne niekto, kto leziete. Veci na lezenie tu mam, sedaky mam dva. (maro.sk zavinac gmail.com)

http://picasaweb.google.com/maro.sk/20070421B erdorf
Zaznamenáno
Jakub
Host
« Odpověď #5 : Duben 24, 2007, 08:00:00 am »

jasne, ozvu se. lezecke veci beru samozrejme s sebou.
btw, neco malo o berdorfu i zde: http://www.lezec.cz/clanky.php?key=2460
Zaznamenáno
Jakub
Host
« Odpověď #6 : Červen 02, 2007, 08:00:00 am »

Ahoj,
jsem v Luxu a vikendy mam zatim pomerne volne, tak se kdyztak ozvete, kdyby se vam nekomu chtelo vyrazit lezt.
Veci na lezeni krome lana mam s sebou.
Zaznamenáno
Janinaa



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #7 : Září 03, 2009, 12:54:09 pm »

ahoj a coz takle lezeni na stene? nemel byste nekdo zàjem vzit si pod kridlo uplnou zacàtecnici? jsem tu jen chvilinku a zatim se rozkoukàvàm a lezeni chci zkusit uz jak dlouho, tak proc ne treba tady v Luxu Úsměv
Jana
jane.koubova seznam.cz
Zaznamenáno
DominikDusek



Karma: 2
Příspěvků: 13



« Odpověď #8 : Říjen 01, 2013, 04:24:06 pm »

Je tu někdo plonkový, kdo hledá spolulezce? Kdysi jsem lezl a teď se k tomu vrácím...
« Poslední změna: Srpen 22, 2014, 06:12:12 pm od DominikDusek » Zaznamenáno
jtoman



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #9 : Říjen 29, 2013, 08:37:51 pm »

Já jsem tu dost plonkovej, takže jestli se k tomu chceš vrátit a zatím jsi nikoho nenašel, jsem k dispozici. Byl jsem už dvakrát u Victora Huga, je to tam vcelku pěkný. Tak se kdyžtak ozvi ;-) jirik.toman zavinac gmail.com
Zaznamenáno
Martin Dudáš



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #10 : Prosinec 12, 2013, 09:41:49 pm »

Čaute, pošlite mi kontakt na mail martindudas[zavináč]hotmail.sk, ak máte chuť si ísť niekedy zaliezť.
Zaznamenáno
MichalKa



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #11 : Prosinec 17, 2013, 09:39:33 am »

Nazdar,
Tiez by som si rad siel zalozit ale samemu to logicky nejde. Som sice trochu pokrociliy zaciatocnik ale viem vsetky potrebne veci na istenie. Mam iba jeden sedak, lezecky a jednu HMS-ku, casom mozno dokupim viac. Tym padom by som potreboval niekoho kto ma aj kyblik alebo grigri na istenie.
Zatial chodim liezt v pondelok vecer v ramci sportovych aktivit Luxemburskej univerzity.

Mate skusenosti s nejakou indoor stenou, treba sa stat clenom nejakeho klubu alebo staci prist a zaplatit jednorazovo?

pripadny zaujemca mail na michal.karol.91[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
DominikDusek



Karma: 2
Příspěvků: 13



« Odpověď #12 : Srpen 22, 2014, 06:13:34 pm »

Hledá se spolulezec! Ještě pořád je teplo a chtělo by to častěji do Berdorfu... Tak rychle!
Zaznamenáno
mirek79



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #13 : Květen 17, 2023, 08:19:10 am »

Ahoj,
   je v roce 2023 někdo, by si v Luxu po práci rád zalezl? Primárně na umělé stěně, ale můžem zkusit i nějaké lehčí skály.
   Vybavení pro sebe, kyblík, kratší lano a pár expresek mám.
Díky a zdraví Mirek
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | © Socrates.cz 2024


spolujizda | Autostop.pl | Autostop.sk | Zahnarzt München